Bro Børnehus
 
  • Formand

    • Sanne Kjelgaard Koch

      Sanne Kjelgaard Koch

      Valgperiode 15-05-2019 - 31-05-2021
  • Næstformand

    • Nanna Christensen

      Nanna Christensen

      Valgperiode 20-08-2020 - 31-05-2022
  • Sekretær

    • Vivi Dybdal Larsen

      Vivi Dybdal Larsen

  • Suppleant

    • Sarah Beck Liljeblad Stelzner

      Sarah Beck Liljeblad Stelzner

      Valgperiode 20-08-2020 - 31-05-2021
    • Jill Johannson

      Jill Johannson

  • Personalerepræsentant

    • Mette Aggerholm Jensen

      Mette Aggerholm Jensen

      Valgperiode 09-09-2020 - 31-05-2022
  • Forældrerepræsentant

    • Lauren Brittany Fieler

      Lauren Brittany Fieler

      Valgperiode 15-05-2019 - 31-05-2021
    • Rikke Sparre Iversen

      Rikke Sparre Iversen

      Valgperiode 20-08-2020 - 31-05-2022
    • Søren Winther Christensen

      Søren Winther Christensen

      Valgperiode 15-05-2019 - 31-05-2021